Blog > Komentarze do wpisu
Piękne jak laleczki

Od zawsze moją ulubioną zabawką byla Barbie. Mam do nich wielką słabość. Większość myśli, że dziewczyny w stylu barbie to wytapetowane blondyny z stucznymi paznokciami. Mnie inspiruje piękno, dla mnie nie ma znaczenia kolor włosów, czy wielkość piersi. Dla mnie liczy się całokształt. Jest wiele pięknych lalek, które przedstawiają inny styl niż Barbie. Np.

artist

 

Dlatego nie rozumiem, gdy ludzie od razu przekreślają takie dziewczyny. Czy można kooś tak pochopnie oceniać? Dla mnie wygląd jest bardzo ważny. Każda z nas chciałaby wyglądać zawsze olśniewająco. Można to osiągnąć. Trzeba sie wsłuchać w potrzeby naszego ciała. Dobrze wiemy czego potrzebuje skóra, włosy, paznokcie, ciało, wiemy który makijaz nas upiększa i w jakich kolorach wyglądamy lepiej, i w co mamy się ubrać by nie było widać niedoskonałości. Te wszystkie codzienne zabiei czynią kobietę wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju. Każdego dnia możemy poczuć się jak piękna lalka barbie niż jak kopciuszek. Wiara może dużo pomóc przy kompleksach. Żadna z nas nie jest doskonała, a tak wiele z nas właśnie do tego dąży. Ale nie ma jednego wyznaczonego ideału kobiety. Choć dla mnie jest on zbliżony do:

blondyna

Ja jestem brunetką, ale mam wielką słabość do blond włosów. Jak narazie zapuszczam, narazie są za łopaki (do wysokosci stanika z tyłu). Chciałabym mieć jasne, kiedyś miałam, ale chyba mi lepiej w ciemnych. Może się zdecyduje na balejaż? Ale narazie nie jest on modny. Więc pozostaje przy jednym kolorze.

brunetka

Która lalka się Wam podoba najbardziej?

 

PS.Kolekcja wiosna- lato 2010 Tally Weijl:

 http://www.we-dwoje.pl/tally;weijl;wiosna;lato;2010,artykul,17570.html

środa, 12 maja 2010, sweet-barbie

Polecane wpisy

Komentarze
2010/05/12 11:12:58
To są Twoje lalki? Druga wygląda super:)
-
2010/05/12 11:43:45
Laleczki nie są moje. Moje lalki są na strychu, schowane gdzieś głęboko. Ale chyba je powyjmuję i dokupię kilka i zrobie sobie mini kolekcje, oczywiście chodzi o to by je ciekawie poubierać;)
Dodatki na bloga