Blog > Komentarze do wpisu
Różowy blog

Pomysł na różowego bloga zrodził się już dawno temu. Teraz nastąpiła realizacja. Zaczynam pisać. Blog bedzie o kosmetykach, ubraniach, pokazach mody, odżywianiu, modelkach, o moim życiu, o różnych zabiegach na ciało, paznokciach. Czyli wszystkiego po trochu, i po babskiemu.

Trudno jest mi opisać siebie. Każdy mówi, że wyglądam jak lalka, mimo, że rzadko chodzę w różowych ubraniach. To taki typ urody. Zwracam dużą uwagę na wygląd, ale ważdy jest też dla mnie charakter. Oceniam ludzi na początku po wyglądzie, tak robi każdy!! A dopiero potem poznaję wnętrze, i stwierdzam czy sie ktoś zasługuje na moje towarzystwo. Nie znosze kłamstwa, ale niestety nie da sie go uniknąć, jak ktoś jest dla mnie wredny, to ja też jestem, jak ktoś kłamie i obgaduje, ja również.

barbie

Mam 20 latek i dużo już przeszłam, mam za sobą problemy z odżywianiem, które jeszcze się za mną ciągną. Lubię słuchać muzyki, ćwiczyć, uczyć się i spędzać czas na świeżym powietrzu i robiąc zakupy. Mam zamiar kupić sobie dobry tusz. Może mi doradzicie, musi być wydłużająco- pogrubiający do 40 zł. Jaki polecacie? Moja następna notka będzie właśnie o wyborze tuszu.

Nie oceniajcie mnie z góry tylko dlatego, że lubię kolor różowy i moja uroda jest podobna do barbie. Miłego czytania;*

czwartek, 06 maja 2010, sweet-barbie

Polecane wpisy

Dodatki na bloga